VIDEO – Trei urși aleargă după o mașină, pe Valea Ghinzii
Imagini incredibile surprinse sâmbătă seara, în jurul orei 21.00, pe Valea Ghinzii! O ursoaică cu doi pui alergau pe marginea drumului. În momentul în care a apărut o mașină, aceștia nu au părut deloc că se sperie. Din contră, ursoaica s-a apropiat de mașină și a alergat în fața ei, spre surprinderea șoferului, care a […]
Imagini incredibile surprinse sâmbătă seara, în jurul orei 21.00, pe Valea Ghinzii!
O ursoaică cu doi pui alergau pe marginea drumului. În momentul în care a apărut o mașină, aceștia nu au părut deloc că se sperie. Din contră, ursoaica s-a apropiat de mașină și a alergat în fața ei, spre surprinderea șoferului, care a filmat momentul și a transmis imaginile pe adresa redacției InfoBistrița.ro.
în 12.10.2021 ora 21:43:02 Ionut Cerceja a scris:
Lasă un răspuns
Ursoaica sa sa speriat și a vrut să își apere pui de aia alerga după mașină pentru ea era o amenințare 😉😉😉
în 10.10.2021 ora 21:23:19 Paul a scris:
Lasă un răspuns
Ba ești nebun! Într-un cartier cu case unde locuiesc o sumedenie de copii. Sa ii strămute pe pietonal sa mai poată plimba politicienii ăștia de carton ursu’ … Halal!
în 10.10.2021 ora 21:20:51 Paul a scris:
Lasă un răspuns
Imaginile sunt filmate într-un cartier cu case unde locuiesc și copii. În ultimă vreme urși sunt mai importanți decât oamenii. Mulțumit autorităților pt implicare. Sa ii relace pe pietonalul Liviu Rebreanu că sa mai poată plimba politicienii ursul …
în 10.10.2021 ora 19:47:34 Balan Marius -Horea-ecologist a scris:
Lasă un răspuns
Imagini fabuloase. Traiasca familia de ursi. Cand te gandesti ca majoritatea oamenilor nu vad asa ceva numai in desene animate.Romania este REGATUL SALBATEC si nu e rau deloc.
CELE MAI CITITE ȘTIRI
ULTIMELE COMENTARII
Alex - Parva
21.06.2026Adevarul este ca acest zero nu trebuia sa ajunga senator dar este un oportunist maxim ce rusine pentru romania. Am trait in si stiu ce e acest zero definitia minciunii comuniste Acesta dovedeste ca rau merg toate . Ce urat sa ai asa ceva in conducere dea tarii Nicula este mai rau...
la articolul Senatorul Cristian Nicula a primit în Parlament o delegație a Consiliului Național al Camerelor Agricole din Polonia
Gigi - Figa
21.06.2026Fix țăranoiul ăsta cu sacou a primit delegatia poloneza, cred ca a dat din maini de trei zile ia pauza.
la articolul Senatorul Cristian Nicula a primit în Parlament o delegație a Consiliului Național al Camerelor Agricole din Polonia
Marius Nicolae - Beclean
21.06.2026Nicula, piticul mârlan senator ales de nimeni a vorbit despre agricultură cu polonezii din parcare cică. Rămâne doar greața provocată de un beclenar care nici ușa nu știe să o folosească corect. Feriți-vă de acest impostor mereu.
la articolul Senatorul Cristian Nicula a primit în Parlament o delegație a Consiliului Național al Camerelor Agricole din Polonia
Klaus
17.06.2026Iadul este plin de avocați - Descartes
la articolul Doi noi avocați au depus jurământul și au intrat în Baroul Bistrița-Năsăud
COMENTARII