Accident în Bistrița, pe Independenței. O tânără de 27 de ani a lovit cu mașina o fetiță de 8 ani
Astăzi, polițiștii din cadrul Biroului Rutier al Poliției municipiului Bistrița au intervenit la un accident rutier pe bulevardul Independenței din municipiul Bistrița. O tânăra de 27 de ani din Sărata a acroșat cu autoturismul condus, o minoră de 8 ani din municipiu care a pătruns pe partea carosabilă. În urma evenimentului a rezultat rănirea minorei, […]
Astăzi, polițiștii din cadrul Biroului Rutier al Poliției municipiului Bistrița au intervenit la un accident rutier pe bulevardul Independenței din municipiul Bistrița.
O tânăra de 27 de ani din Sărata a acroșat cu autoturismul condus, o minoră de 8 ani din municipiu care a pătruns pe partea carosabilă. În urma evenimentului a rezultat rănirea minorei, nefiind însă necesar transportul acesteia la spital.
Șoferița a fost testată cu aparatul etilotest, rezultatul fiind negativ.
Polițiștii Biroului Rutier au întocmit un dosar de cercetare penală cu privire la fapta de vătămare corporală din culpă, urmând să stabilească cauzele și modalitatea producerii accidentului rutier.
CELE MAI CITITE ȘTIRI
ULTIMELE COMENTARII
Talos Liviuta - din Beclean
30.01.2026Are tact, rabdare și decență față de elevi și cadre didactice, nu jignește și nu face glumițe de prost gust ca anteriorul inspector șef. Baftă în a rezista pe post, că-i mare mafia .
la articolul Ce întrebare a primit inspectorul general Vasile Șteopoaie din partea unui elev: "Acesta era interesul lui" (VIDEO)
votantul beat
30.01.2026Avocata DIAVOLULUI care iubeste mangotii tunata si injectata tocmai ca sa rasuceasca mintea masculilor din jurul afacerilor dubioase. Mere bine Justitia cu astfel de specimene.
la articolul Numele lui Ioan Turc apare în stenogramele avocatei șpăgare de la PNL
Turc spagarul
30.01.2026Turc a luat spaga oriunde a putut. Am fost la masa la restaurant si la masa de langa isi negocia spaga pentru o lucrare la un liceu.. era la Registru pe atunci.. E clar ca asa a facut si la Primarie
la articolul Numele lui Ioan Turc apare în stenogramele avocatei șpăgare de la PNL
Frent A
29.01.2026Nu ca ultimul. Sa ia exemplu domnul „senator” neales de nimenea.
la articolul Ce întrebare a primit inspectorul general Vasile Șteopoaie din partea unui elev: "Acesta era interesul lui" (VIDEO)
COMENTARII